top of page

Ola Malinowska

Psychoterapeutka Gestalt

psychoterapia dorosłych

Jestem psycholożką z dyplomem Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Gestalt w Warszawie, uzyskałam certyfikat EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Buduję swój warsztat uczestnicząc regularnie w szkoleniach i warsztatach, m.in. “Od ciała–które–mam do Ciała –którym–jestem” (Giovanni Turra), "Maski Wstydu" (Krystyna Waszkowska - Wójcik), Introduction to Developmental Somatic (Helena Kallner). Ukończyłam staż kliniczny w MSCZ w Pruszkowie-Tworkach, a także w Oddziale Leczenia Nerwic dla Młodzieży w Zagórzu.
 
Prowadzę długoterminową i krótkoterminową terapię indywidualną osób dorosłych oraz nastolatków. Pracując, podlegam regularnej superwizji z certyfikowanym superwizorem.
 
Najbliższa jest mi praca integrująca wszystkie aspekty człowieka - serce, rozum i ciało, aby doświadczać siebie w pełni. Obszar, którym interesuję się najbardziej to psychosomatyka, zaburzenia wizerunku ciała, a także doświadczanie samotności i izolacji. Mam duże doświadczenie w pracy z osobami z rodzin przemocowych, a także z nastolatkami i młodymi dorosłymi.
 
Kilkanaście lat pracowałam jako trenerka personalna i grupowa, a także  nauczycielka jogi. Czas spędzony w tej branży nauczył mnie szacunku do historii zapisanej w ciałach moich podopiecznych. W pracy terapeutycznej wykorzystuję chętnie metody zwiększające świadomość ciała. Zwiększenie wrażliwości na odczucia płynące z ciała daje ogromne zasoby kontaktu ze sobą, umiejętności rozumienia swoich wyborów i reakcji w świecie. Mam za sobą także etap kariery w korporacjach, którego doświadczenia pomagają mi lepiej rozumieć świat moich klientów. 

bottom of page