top of page

Iwona Kucel

Psychoterapeutka Gestalt 

psychoterapia młodzieży i dorosłych, psychoterapia par

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia (European Association for Gestalt Therapy w Warszawskiej Szkole Psychoterapii Gestalt) oraz absolwentką wyższych studiów magisterskich (Uniwersytet Warszawski). Pracuję w nurcie terapii Gestalt, integrując jednocześnie wiedzę z różnych podejść łączących pracę z emocjami, ciałem i systemem rodzinnym.

W swojej pracy kieruję się poszanowaniem indywidualności każdego człowieka. Wspieram w odnajdywaniu źródeł konfliktów i cierpienia, pomagam odkrywać wewnętrzne zasoby i potrzeby, po to, aby móc odzyskać siłę i odpowiedzialność za własne życie. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i kompetencje poprzez szkolenia, treningi i psychoterapię własną.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Powiślańskiej Fundacji Społecznej, Ośrodku Psychoterapii „Wolna Ławka” a obecnie w Ośrodku Psychoterapii dla Młodzieży i Młodych Dorosłych „Inne miejsce” oraz w Pracowni Psychoterapii „Czując”. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję z młodzieżą, dorosłymi oraz parami.

bottom of page