top of page

Lena Zielska

Psychoterapeutka Gestalt, diagnosta kliniczny 

psychoterapia dorosłych, psychoterapia par, terapia emdr, diagnostyka

Specjalizuję się w pracy psychoterapeutycznej z osobami dorosłymi, doświadczającymi kryzysów rozwojowych, problemów tożsamościowych, trudności w związkach i relacjach. Problematyka klientów, która jest mi bliska, to również zaburzenia osobowości, depresyjne i lękowe, PTSD i traumy złożone, bezsenność, przewlekły stres, problemy studenckie i zawodowe, żałoba, niepełnosprawność. Pracuję z pacjentem indywidualnym, z parami oraz z grupami.

 

Jestem absolwentką 5-letniej Psychologii Klinicznej, a także studiów podyplomowych z Diagnozy Psychologicznej oraz z Psychologii Kryzysu i Interwencji Kryzysowej. Ukończyłam czteroletnie szkolenie w Szkole Terapii Gestalt. Posiadam certyfikat EAGT (European Association for Gestalt Therapy) oraz certyfikat terapeuty EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocesing). Kieruję się kodeksami etycznymi Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, regularnie korzystam z superwizji.

 

Oprócz psychoterapii specjalizuję się także w diagnozie psychologicznej. Prowadzę również Kręgi Kobiet oraz zajmuję się pracą ze snami. Zawodowo przez wiele lat byłam związana z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym, gdzie udzielałam wsparcia psychologicznego studentom i pracownikom, prowadziłam szkolenia, tworzyłam programy edukacyjne na temat zdrowia psychicznego i wsparcia osób z niepełnosprawnością. Należę do zespołu Służby Psychologów Interwencji Kryzysowej na Lotnisku Chopina.

 

Prywatnie jestem wegetarianką, miłośniczką literatury i jogi, nurkuję.

Lena.jpg
bottom of page