top of page

Agnieszka Piasecka Kimbar

Psychoterapeutka Gestalt 

psychoterapia dorosłych, psychoterapia par

Jestem psychoterapeutką w nurcie Gestalt. Ukończyłam całościowe szkolenie w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Jestem także certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych oraz certyfikowanym instruktorem Jantra Jogi akredytowanym przez Shang Shung Institute.
 
Nieustannie uczę się. Ukończyłam studia na wydziale Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna DSWE oraz Filozofię i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim, a także roczne studium aktorskie L’art w Krakowie.
 
Wiele lat pracowałam jako opiekun i manager artystów. Moje poprzednie doświadczenia zawodowe zbudowały moje zasoby, z których korzystam podczas pracy psychoterapeutycznej. Czerpię z wieloletniego doświadczenia pracy z ludźmi pochodzących z różnych kręgów kulturowych i społecznych.
 
Wieloletnia praktyka Jantra Jogi pozwoliła mi na wykorzystanie swojej wiedzy z zakresu pracy z ciałem także w gabinecie psychoterapeutycznym. Budowanie świadomości ciała, a co za tym idzie świadomości samego siebie jest ważnym elementem procesu terapeutycznego.
 
W pracy psychoterapeutycznej ekscytuje mnie i ciekawi relacja i kontakt z drugim człowiekiem. Towarzyszę w podróży ku poszerzeniu horyzontu doświadczeń i perspektyw. Ekscytuje mnie wspólne odkrywanie i eksplorowanie miejsc, w które trudno czasem pójść w pojedynkę.
 
Dbam o to aby miejsce Naszego spotkania było bezpieczne i sprzyjające wspólnemu z nim byciu. Zapraszam do przestrzeni i relacji gdzie emocje i myśli będą miały swój swobodny przepływ. Często bliska relacja z drugim człowiekiem to produkt deficytowy a przecież tak niezbędny i konieczny dla dobrego rozwoju oraz pełnej i harmonijnej relacji z samym sobą.
 

bottom of page