top of page

Martyna Pawłowska

Psychoterapeutka Gestalt

psychoterapia dorosłych, psychoterapia par

Jestem psychologiem o specjalności klinicznej, którą ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jestem także psychoterapeutą Gestalt w trakcie Certyfikacji EAGT.

Prowadzę terapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży a także terapię par.  Stale rozwijam swoje umiejętności biorąc udział w różnych warsztatach m. Inn. “Wstyd i wsparcie w psychoterapii. Perspektywa Gestalt” Instytut Treningu i Edukacji Gestalt w Rzeszowie- Ewa Cenert- Łąka, Proces Ciała i Ucieleśnienie w terapii Gestalt “Ciała – które – mam” do “Ciała – którym – jestem”- Giovanni Turra, ”Przekraczanie perspektywy egocentrycznej. Idee psychologii transpersonalnej.”- Wojciech Eichelberger.

W 2019 roku w czasopiśmie PSYCHIATRIA opublikowany został artykuł mojego autorstwa pt.”Zastosowanie modelu metabolizmu informacyjnego Antoniego Kępińskiego do opisu diagnostycznego- analiza stanu psychicznego osoby ze schizofrenią” Martyna Pawłowska i wsp.

Prywatnie interesuję się szeroko pojętym rozwojem duchowym, kulturą dawnych plemion oraz sztuką. Lubię podróże, modę, taniec i muzykę. Uprawiam jazdę konną i gimnastykę słowiańską, Jestem też wieloletnią entuzjastką motocykli. Moje doświadczenie w środowisku biznesowym i artystycznym pozwala mi z pierwszej ręki zrozumieć kontekst wielu problemów. Jednak najważniejsza jest dla mnie otwartość na indywidualność doświadczenia każdego człowieka.

Swoją pracę regularnie superwizuję u superwizora posiadającego certyfikat EAP, PTPG, IIPG, PFP.

Martyna.jpg
bottom of page